Taneční hra volně inspirovaná esejí astronoma J. Keplera „O šestiúhelné sněhové vločce – poutavé čtení o ničem“. A také hrou s energií, fyzičností a organizací… Fyzikální zákony a chemie určují náš svět, stejně jako nás utváří naše minulost a paměť. Energie rozvíří vlnové délky jak tance, tak představivosti. Pohyb, tělo, tanec vnímáme v daném okamžiku – je tu a najednou není, zmizí navždy pryč. Existoval vůbec? Tři těla v prostoru, jejich náhlé uspořádání, neustálá změna hmoty a tvarů jako spouštěč vzpomínek, emocí a obrazů. Kolik života můžeme vtlačit do jediného zamrzlého okamžiku?

Tvůrčí tým
Režie
: Petra Tejnorová
Tvorba, tanec, choreografie: Tereza Ondrová, Nathan Jardin, Matthew Rogers
Dramaturgie: Maja Hriešik
Hudba: Stanislav Abrahám
Scéna: Adriana Černá
Light design: Katarína Ďuricová
Video-technická spolupráce: Dominik Žižka
Producent: VerTeDance, danceWATCH / Karolína Hejnová
Koprodukce: ALT@RT, 4 dny
Za podpory: MHMP, MKČR, METROSTAV, ALT@RT, 4 dny

Petra Tejnorová
Vytvořila několik úspěšných inscenací již během studia DAMU. V roce 2008 byla nominována na Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent.  Vytváří jak vlastní divadelní projekty, tak pohostinské režie. Dlouhodobě se věnuje dokumentárnímu divadlu, fyzickému a autorskému divadlu, divadelním sondám do různých společenských a sociálních vrstev. V posledních projektech (NEVINA, NICK) se zaměřila na žánr live cinema, spojení divadla a filmu.

Hostovala v Dejvickém divadle (Modrovous/suovodroM), HaDivadle (Přeškrtnutý Sen noci svatojánské), na Nové scéně Národního divadla (Edge, TimINg, Láska a informace), v Divadle Ponec (Kolik váží vaše touha?, You are Here), v Divadle Archa (Lifeshow), v Divadle Minor, v Divadle Alfa atd.  Spolupracovala s prostory Jatka 78 (11:55 Pýcha a předsudek, Umění braku on air), Alfred ve dvoře (IAS ON ME DEA), Studio Alta (Uhozené květinou), Roxy/NoD.

Autorské inscenace Petry Tejnorové získaly ocenění nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Natočila dva krátké filmy (Kniha o plánu – vítězný snímek kategorie VLNY – Ostrava Picture 2013, Mezinárodní kameramanský filmový festival Kamera Oko 2013 – cena za nejlepší kameru). Její poslední dokumentární film „Haló, je tam někdo?“ vznikl společně s choreografkou Terezou Ondrovou a měl premiéru v rámci Tance Praha 2017.

Působí taktéž jako pedagog KALD DAMU.